HAKKIMIZDA

2013 yılında Giresun’da  bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ekibimiz, bilginin ve tecrübenin önemini savunarak yenilikleri daima yakından takip etmektedir. Türkiyede 300’ün üzerinde kurumsal projeye imza atan Üzümnet  Web profesyonel web hizmetlerini 7×24 destek garantisiyle sizlere sunmaktadır. Müşterilerimize tamamen kendi bünyemizde olan Cloud Linux yurtiçi erişim altyapısına sahip sunucularımızdan hizmet vermekteyiz. Kurumsal ölçekli donanım ve lisanslı yazılımlarımızla müşterilerimize başarı odaklı hizmetler sunmaktayız.

Internet ile birlikte bilgiye sınırsız erişebilme olanağı, insanların gelişmesine ve yeni ufuklar peşinde yürümesine imkan sağlamıştır. Oluşan bu yeni durumla, bizler de kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli değişen dünyada ve giderek artan rekabet ortamında teknolojinin bizde bıraktığı tüm birikimleri kullanarak insanlığa katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz.

Üzümnet Web Hizmetleri, geleceği güvenle planlamak için hizmetinizdedir. Arzu ve isteklerinize göre tasarlanmış optimal bir başarı konsepti sunarız.

Web Tasarım
84%
Sosyal Medya Danışmanlığı
94%
Kurumsal Kimlik
90%
Medya ve Tanıtım
96%

İş Planı

ZAMANINDA TESLİM

7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

%100 Müşteri Memnuniyeti