Tanışmak için bi’kahve?

Sunduğumuz Hizmetler

Fikirlerinizi dinleyip sizin için uygun olan özgün ve kreatif bakış açısıyla hayata geçiriyoruz. Firmanızı güncel ve gelişmiş teknolojimizle bir adım daha ileriye götürerek , rakiplerinizden her daim bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım

Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Web Yazılım

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek firmalar için en değerli unsurlar arasında yer almaktadır.

Kurumsal Web Hosting

Üzümnet olarak sizlere sunduğumuz kurumsal web hosting hizmeti Üzümnet adıyla yapılan çalışma üzerinden verilmektedir.

Mobil Site

Ancak mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha farklı bir hal almakta. Bunun en önemli göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir hale getirilmesinin zorunluluğu.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Üzümnet sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, ihtiyacınız olan tüm hizmetler bir paket halinde mevcuttur.

Logo & Kurumsal Kimlik

Üzümnet olarak sizlere imaj yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma ve bu kimliğin korunması gibi konular üzerinden hizmet vermekteyiz.

Firma Tanıtım Filmi

Firma tanıtım filmi veya şirket tanıtım filmi, içinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağında şirketlerin kendisini tanıtmaları için kullandıkları vazgeçilmez bir iletişim stratejisi haline gelmiştir.

Profesyonel Fotoğrafçılık

Ürününüz her ne kadar fazla önemli bir özelliği olmasa bile sizler ürünlerinizi daha etkileyici bir özelliği varmış gibi fotoğraf çekimleri ile kolay yoldan ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta Hizmeti

Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.

Marka Tescil

Firmanızın kullanımında bulunan ve müşterilerinize karşı ayırt edici özellikler taşıyan; kuruluşunuzun kurumsal imajını diğer kişi ve kuruluşlara karşı açık şekilde ifade eden her türlü işareti MARKA olarak tanımlıyoruz.

SEO

Hem site içi, hem de site dışı olarak uygulamaya koyduğumuz SEO planlamaları sayesinde sitenizin potansiyelini en yüksek şekilde kullanabilecek, hem de kazanacağınız ziyaretçiler sayesinde hit artışı yaşayacaksınız.

Google Adwords Reklamları

Profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti vermemizin yanı sıra, Üzümnet olarak Google Adwords hesabınızın yönetimi konusunda sizlerin istekleri doğrultusunda da hareket etmekteyiz.