Üzümnet bir Üzümnet Kurumsal Hizmetler markasıdır. Üzümnet web sitesi kullanım koşullarını herhangi bir anda değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Üzümnet bu sitenin hazırlanması sırasında burada yer alan materyalin doğru ve güncel olması hususunda azami gayreti göstermiştir. Buna rağmen bu sitede yer alan yazılar/blog yazıları/haberler herhangi bir sorumluluk alınmadan ve garanti verilmeden sunulmaktadır.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler yazarların, yayımcıların, dağıtımcıların herhangi ve muayyen bir konuda yasal veya diğer profesyonel tavsiye ya da fikir beyan etmedikleri anlayışı ile dağıtılmıştır ve dolayısıyla bu bilgilerin kullanılması ile ilgili herhangi ve hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. Hiçbir durumda Üzümnet web sitesinin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel ve raslantısal zarardan sorumlu değildir.

Aksi bildirilmediği sürece bu web sitesinde yer alan tüm yazılar ve görseller Üzümnet’in özel mülkiyetinde olup, yine Üzümnet’in yazılı izini olmadan kısmen veya tamamen kopyalanamaz ve dağıtılamaz. Bu siteden yazılı çıktı alınmasına ve yazılı izin alınarak başka web sitelerinde bu siteye atıfta bulunulmasına izin verilmiştir. Sitemizde yayınladığımız tüm çalışmalar bizim uygulamalarımız / tasarımlarımız / sunumlarımız olup müşteri logolarının ve benzer çalışmaların kopyalanarak bir başka sitede kullanıması yasaktır. Hak ihlallerinde yasal işlemlere muhatap olursunuz.

Üzümnet, ürettiği tasarımların/ürünlerin ve bu işlerin linklerini paylaşabilir. Bu sitelerde atıfta bulunulan ve URL adresi verilen diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Söz konusu web sitesinde bir URL adresinin verilmesi, Üzümnet’in herhangi bir şekilde ilgili web sitesini tavsiyesi etmesi veya onaylaması anlamına gelmez.