Firmaların değişmeyen bir bütünü olan Kurumsal Kimlik, bir markanın dijital ortamlarda görünen yüzü olarak tanımlayabiliriz. Logo & Kurumsal kimlik çalışmaları ile firmanızı daha rahat ve daha kolay ifade edebilirsiniz. Kurumsal kimliğin ön plana çıkartılması için logodan web sitesine, tabela ve afişlerden ofis dizaynına kadar pek çok çalışma ile markanızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. İnsanların firmanızın hakkında akılca kalıcı olması için kurumsal kimlik çalışmalarının özenle planlanmalı ve zaman içerisinde geliştirmeye ve günümüze ayak uydurmak gerekmektedir.

Kurumsal kimlik çalışmalarında en önemli unsur logodur. Firmaların logoları kullanıcılar tarafından marka hakkında akılda kalan simge olarak görülmektedir. Firmalar logoları ile ürün ve hizmetlerini aynı anda kullanıcılara yansıtabilirler. Bu nedenle yapılacak olan Logo & Kurumsal Kimlik çalışmaları büyük bir özenle gerçekleştirilmelidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Yapılır?
Marka kurgusu yaratmak firmalara, şirketlere, kurumlara ve hatta kişilere verdikleri hizmetlere alakalı rakip firmalarından farklı gösterecek imaj konusunda uzman ekibimiz ile yardımcı olmaktayız. Bu konuda ilk önce müşterilere verilen hizmet, satılan ürün, sektör ve hedeflenen kitle konusunda çalışmalar gerçekleştirilir. Daha sonrasında yapılan çalışmalar ile firmanın ortaya koyduğu farklılık yaratılarak logo, web sitesi tasarımı, sosyal medya platformları ve dekorasyon gibi durumlar ile firmayı yansıtacak bütünlük sağlanır.